Легенда

history1-crop

1648р. Бартоломея Зіморовича вперше обрано бургомістром Львова - і надалі він ще кілька разів перемагав на виборах голови Ради міста. Своїм гострим розумом та дотепністю Зіморович заслужив у мешканців статус "львівського Соломона": легенди про його мудрі суди у Львові переповідають уже понад 300 років.

history3-crop

Дійшли якось до Бартоломея Зіморовича слухи, що у камяниці №5 на вулиці Вірменській бровар варить надзвичайно смачне пиво за своїм власним рецептом, який тримає у суворій таємниці. Бургомістр, який дуже любив посмакувати добрим пивом на роботі, вирішив особисто сходити перевірити чи то правда...

history4-crop

Бровар радо прийняв славного бургомістра і налив йому свого свіжозвареного пива.

history5-crop

Такого смачного пива Бартоломей Зіморович ще зроду не куштував: лагідне, запашне, але міцне - воно дуже припало до душі бургомістру.

history6-crop

Саме тому він вирішив видати наказ, згідно якого бровар не повинен був, в жодному разі, змінювати рецепт свого пива. Одночасно, наказ засвідчував прихильність та рекомендацію бургомістра.

history2-crop

Щоби похвалитись перед сусідами, бровар повісив лист з відзнакою його пива та власноручним підписом бургомістра на фасаді своєї кам'яниці. Сам Бартоломей час-від-часу заходив на Вірменську,5 , щоб перевірити, чи все ще так само смакує живе пиво з нових сортів солоду та хмелю.